Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Update
az: Yeniləmə

en: Unknown
az: Naməlum
