Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད
