Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ
