Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Update
he: עדכון

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
