Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Update
is: Uppfæra

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Not found
is: Fannst ekki
