Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Update
ka: განახლება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
