Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
