Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: cURL error: @error
pl: Błąd cURL: @error

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
pl: Szczegóły płatności dla cyklicznej opłaty zostały zaktualizowane.
