Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Update
ro: Actualizare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Refund
ro: Rambursare
