Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Unknown
te: తెలియని
