Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Update
tr: Güncelle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Credit card details
tr: Kredi kartı detayları

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Live transactions in a live account
tr: Gerçek hesapta gerçek işlemler.

en: cURL error: @error
tr: cURL hatası: @error

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
tr: Bu yinelenen ücretin ödeme bilgileri güncellendi.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
tr: Ödeme bilgilerinizi güncellerken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin ve güncelleme yapamıyorsanız bize ulaşın.
