Ubercart securepay.com.au Payment Gateway (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Update
uk: Оновити

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Credit card details
uk: Дані кредитної картки

en: Refund
uk: Повернення

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
uk: Дана інформація потрібна Ubercart для взаємодії з вашого облікового запису кимось в платіжному центрі. Вона відрізняється від логіна і пароля і може бути знайдена на сторінці налаштування облікового запису.

en: Live transactions in a live account
uk: Живі операції в живому обліковому записі

en: Developer test account transactions
uk: Операції в тестовому обліковому записі розроблювача

en: cURL error: @error
uk: Помилка cURL: @error

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
uk: Для Authorize.net необхідна бібліотека PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: Type: @type
uk: Тип: @type

en: Periodic Payment
uk: Регулярні платежі
