UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Continue Shopping
de: Einkauf fortsetzen

en: ACCEPTED
de: AKZEPTIERT

en: Order Total
de: Gesamtbetrag
