UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Continue Shopping
et: Jätka ostmist

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD
