UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: Order Total
ru: Всего
