UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: ACCEPTED
fa: تائید شد

en: Order Total
fa: کل سفارش
