UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Continue Shopping
ja: 買い物を続ける

en: ACCEPTED
ja: 承認されました
