UC SecurePayTech (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: ACCEPTED
es: ACEPTADO

en: Order Total
es: Total del pedido
