UC SecurePayTech (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: ACCEPTED
fr: ACCEPTÉ

en: Order Total
fr: Total de la commande

en: VPS Merchant Id
fr: Identifiant de marchand VPS
