UC SecurePayTech (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: Order Total
nl: Bestellingstotaal
