UC SecurePayTech (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: ACCEPTED
sv: ACCEPTERAD

en: Order Total
sv: Hela beställningen
