UC SecurePayTech (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: Order Total
uk: Підсумок замовлення
