UC SecurePayTech (6.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Continue Shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: ACCEPTED
hu: ELFOGADVA

en: Order ID: @txn_id
hu: Rendelésazonosító: @txn_id

en: Order ID: !order_id
hu: Rendelésazonosító: !order_id

en: Order Total
hu: Rendelés végösszege
