Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
et: Klient kasutas maksmise ajal erinevat eposti aadressi: !email

en: Submit order
et: Kinnita tellimus
