Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
nl: De klant gebruikte een ander e-mail adres gedurende de betaling: !email

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen
