Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante este pagamento. Por favor, entre em contato conosco para garantir o envio do seu pedido.

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
pt: Cliente utilizou um e-mail diferente durante o pagamento: !email

en: Submit order
pt: Enviar pedido
