Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Order created through website.
pt: Encomenda criada através do site.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
pt: Cliente usou um endereço de email diferente durante o pagamento: !email

en: Submit order
pt: Enviar encomenda
