Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
da: Kunden har brugt en anden e-mail adresse under betaling: !email

en: Submit order
da: Send ordre
