Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
fa: مشتری هنگام پرداخت از آدرس پست الکترونیکی دیگری استفاده کرد: !email

en: Submit order
fa: ثبت سفارش
