Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ru: В процессе оплаты возникла ошибка. Пожалуйста свяжитесь с нами для того, чтобы убедиться, что Ваш заказ принят.

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ru: Во время оплаты покупатель использовал другой адрес e-mail: !email

en: Submit order
ru: Отправить заказ
