Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Під час оплати виникла помилка. Будь ласка, зв’яжіться з нами щоб упевнитися, що замовлення було подане.

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
uk: Під час оплати клієнт використав іншу адресу електронної пошти: !email

en: Submit order
uk: Зробити замовлення
