Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
ca: El client va fer servir una adreça de correu electrònic diferent durant el pagament: !email

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
