Ubercart SecureTrading Payment Method (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie
