Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Submit Order
da: Send ordre
