Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Secret key.
hu: Titkos kulcs.

en: Dollar - $
hu: Dollár – $

en: Currency to use for payment
hu: Fizetéshez használt pénznem

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order ID: !order
hu: Rendelésazonosító: !order
