Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Secret key.
ja: シークレットキーです。

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Submit Order
ja: ご注文の確定
