Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Submit Order
ru: Отправить заказ
