Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky
