Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Terminal
uk: Термінал
