Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku
