Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Yes
es: Sí

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: Real data
es: Datos reales

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Payment Details
es: Detalles del pago

en: Order !order_id response received: !message<br>!details
es: Respuesta recibida para el pedido !order_id:
    !message<br>!details

en: Order !order_id accepted
es: Pedido !order_id aceptado

en: Order !order_id DENIED (Response = !response)
es: Pedido !order_id DENEGADO (respuesta: !response)
