Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Real data
gu: વાસ્તવિક માહિતી

en: Test data
gu: પરીક્ષણ માહિતી

en: Euro - €
gu: યુરો - €

en: Dollar - $
gu: ડોલર - $
