Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun
