Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Credit Card
pt: Cartão de crédito

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Submit Order
pt: Enviar pedido
