Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Mode
az: Rejim

en: Live
az: Canlı
