Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Mode
be: Лад
