Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Live
he: חי

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Euro
he: יורו

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Dollar
he: דולר
