Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Test
jv: Ujian

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor
