Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Live
lt: Gyva

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą
