Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Currency
ro: Monedă

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Mode
ro: Mod
